O nas

Jakość tkwi w detalu

„Nigdy nie chcieliśmy być najwięksi – tylko Najlepsi”.

Tej maksymie Augusta Heute jesteśmy wierni od chwili założenia firmy tj. od roku 1905. „HEUTE” rozpoczynała działalność od produkcji maszyn do szycia obuwia. Firma HEUTE została założona w 1905 roku przez braci Augusta i Wilhelma Heute.

W 1945 zbudowaliśmy pierwszą na świecie maszynę do czyszczenia obuwia i krótko po tym, trafiła do seryjnej produkcji. Dziś, zakres produkcji jest bardzo szeroki, od mniejszych, praktycznych maszyn do czyszczenia obuwia dla użytku domowego, aż po ekskluzywne modele dla nowoczesnych biur i hoteli. Dodatkowo HEUTE od kilku dekad produkuje urządzenia czyszczące podeszwy, poczynając od małych urządzeń a na przemysłowych ciągach czyszcząco dezynfekujących kończąc.

Rodzinna firma z ponad stuletnią tradycją rozrasta się na cały świat i orientuje się na produkowanie maszyn najwyższej jakości w odpowiedzi na indywidualne potrzeby naszych klientów. Maszyny czyszczące obuwie HEUTE, unowocześniane są w Niemczech i eksportowane na cały świat.

Nasza produkcja „ in-house“ umożliwia nam wyjście naprzeciw prawie wszystkim wymaganiom naszych klientów i orientuje nas na realizację wszystkich sugestii co do projektów ich indywidualnych maszyn do czyszczenia obuwia.

Serdecznie zapraszamy i przekazujemy lśniące pozdrowienia.

Drużyna HEUTE Service 

Reklama, około 1905 r.

Stojak wystawowy, około 1950 r.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl